Dzień Dziecka 2022 r.

Utworzono: 09-06-2022

Dzień Dziecka w naszym Przedszkolu

My jesteśmy dzieci jak dzieci,

Czasem krnąbrne, czasem czupurne,
Ale chcemy, by księżyc świecił,
A noce nie były pochmurne...
Chcemy, by nie było dnia bez słońca,
Pracy bez pięknej radości.
Chcemy, by ziemia śpiewająca
Pełna była dobrej miłości.”

(T. Kubiak)

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. Mamy na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku, w naszym Przedszkolu, Dzień Dziecka świętowaliśmy dwukrotnie.  Zaczęliśmy 1 czerwca  organizując konkursów i zabawy przy muzyce.  Nie zabrakło puszczania gigantycznych baniek, malowania twarzy, modelowania balonów oraz rysowanie kolorową kredą na chodnikach. Drugą częścią zaplanowanych atrakcji były dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn i piknik w ogrodzie przedszkolnym.

Mamy nadzieję, że te dni były dla naszych milusińskich pełne uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. Czego Im z całego serca życzymy!

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania restauracji ISTANBUL Doner Kebab z Nowej Wsi Lęborskiej za ufundowanie dzieciom waty cukrowej oraz Pani Karolinie za ogromne zaangażowanie w organizację atrakcji dla naszych dzieci.